Jesienna porażka juniorów MKS-u z LKS Studzienica była równie zaskakująca, co i bolesna w swoich rozmiarach. W dniu wczorajszym zespół Mariusza Gajewskiego zrewanżował się rywalom zwyciężając w wyjazdowym meczu 4:2 (2:1).

Bramki dla naszych juniorów zdobywali: Michał Urbańczyk (dwie), Michał Nagi z rzutu karnego oraz Dawid Wróblewski, który do dwóch goli strzelonych Dębowi Gaszowice dorzucił kolejnego – tym razem w juniorskiej drużynie.

MKS: Żmijewski (Sitarz 46), Mróz, Kozłowski (Krawczyk 86), Hachuła, Mielec, Janik, Białorucki, M.Nagi, Wróblewski (Karkoszka 85), R.Papacz (N.Nagi 46), Urbańczyk  (Szprengiel 70).

W innych meczach: Czapla – Wisła Wielka odwołany, Sokół Wola – Piast B.N. 1:4, Krupiński Suszec – ZET Tychy 3:4, GTS Bojszowy – Brzeźce 3:0 walkower.