Rezerwy MKS-u Lędziny z pewnymi 3 punktami, bowiem rezerwy Sokoła Wola przyjechały do Lędzin w niepełnym składzie i rozegrały tylko 45 minut. Po pierwszej połowie gry, co było nieuniknione dwójka Sokoła przegrywała 6:0, po czym zawodnicy gości zrezygnowali z dalszej gry. 

Z racji tego iż przeciwnicy grali w 8kę, mimo dobrych chęci i walki ich dalsza gra nie miała sensu, a obraz gry można sobie wyobrazić w prosty sposób. Relacja w tym przypadku jest zbędna, a rezerwy w ostatnim meczu rundy jesiennej inkasują 3 punkty na swoje konto bez większego wysiłku i kończą pierwszą część zmagań na 3 miejscu (MKS II traci 2 punkty do lidera b-klasy – LKS Woszczyce).

O wyniku zadecyduje wydział gier na posiedzeniu w czwartek.

Bramki: Adamus 4, Urbańczyk 2

Skład rezerw: Apajewski – Czudaj, P.Majer, Kozłowski, Krakowiak, Nowrocki, M.Majer, Janik, Urbańczyk, Gaweł, Adamus.

W pozostałych meczach 15 kolejki:

UKS Warszowice 0:7 LKS Gardawice

LKS II Goczałkowice Zdrój – Pniówek II Pawłowice Śląskie goście nie dojechali, walkower 3:0

LKS Wisła Mała 1:4 LKS Brzeźce

LKS Woszczyce 3:0 Krupiński II Suszec

Unia Bieruń Stary – ZET II Tychy goście nie dojechali, walkower 3:0

Polonia II Łaziska Górne 1:0 Leśnik Kobiór