MKS Lędziny w dniu dzisiejszym, po bardzo dobrej drugiej połowie, pewnie pokonał 3:0 (0:0) MKS Górnik 09 Mysłowice i z kompletem punktów plasuje się w czołówce tabeli. Goście tylko w pierwszej połowie stwarzali jakiekolwiek zagrożenie pod bramką Kuchty, a po przerwie lędzinianie oddalili grę od własnej bramki, a trzema pięknymi akcjami doprowadzili do wypunktowania rywala.

MKS: Kuchta – Bednarek, Krakowiak, M.Nagi, Ingram, Józefus, N.Nagi (Kut 55), Nowicki (Nowrocki 68), Gardawski (Drążek 86), Zygma, Kostek (Sieradzki 78).

Górnik 09: Bogacki – Ptaszek, Ryczan, Bogdański, Chmura (Grochla 60), Dudek, Dylewski, Ejdys (Bacia 12), Jaszczuk, Kowalski, Strzewiczek (Kowalik 80).

żółta kartka: Dylewski.