MKS Lędziny rozegrał swój pierwszy mecz kontrolny. Niezbyt wymagającemu rywalowi z Rudołtowic MKS zaaplikował 9 bramek. Przeciwnicy odpowiedzieli dwoma trafieniami.

Po pierwszym sparingu trudno cokolwiek powiedzieć o formie lędzińskiej drużyny. – Widać jeszcze brak czucia piłki w naszych szeregach, chociaż muszę przyznać, że kilka akcji wyszło nam świetnie – relacjonuje trener drużyny, Sebastian Idczak. Lędziński coach widzi potencjał drzemiący w zawodnikach, przestrzega jednak, że ocenę taką wystawia na tle słabego rywala.

Pozostaje zatem… czekać na kolejne spotkania; dziś zaś delikatnie pochwalić zawodników za cieszący oko wynik.

MKS Lędziny – LKS Rudołtowice 9:2 (3:1). Gole dla MKS: Kapela 3, Gajewski 2, Kostrzewa, Stworzyjan, Kubica, zawodnik testowany.

MKS wystąpił w składzie: Kwiatkowski, Ingram (46′ Michalski), Skutela, Roszak (46′ Smolorz, 55′ Roszak), zawodnik testowany, Kubica (46′ zawodnik testowany), Gadaj, Karlik (46′ Idczak), Stworzyjan, Kapela (65′ Gajewski), Kostrzewa.