W ostatnim meczu rundy jesiennej orliki MKS-u wysoko pokonały swoich rówieśników z Piasta Bieruń 34:2, tym samym z kompletem punktów zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie, uzyskując awans do grupy mistrzowskiej OZPN Tychy w swojej kategorii wiekowej.
Skład – w nawiasie ilość strzelonych bramek: Jakub Kruciński, Paweł Kupczyk, Kacper Hamik, Daniel Segeth (3), Bartosz Płoski (4), Igor Larysz (4), Bartosz Tabuła (6), Kamil Skrzyniarz (3), Dominik Pająk (4), Dominik Labe (5), Mateusz Gumprecht (2), Artur Zając (3).
Zawodnikami meczu zostali Kamil Skrzyniarz i Dominik Pająk.
To był najefektowniejszy występ młodych lędzińskich piłkarzy w miniony weekend, ale zwycięstwa odnotowali również juniorzy oraz młodziki.
Podopieczni trenera Mirosława Wowro, rywalizując w składzie: Sobczyk – Bierut, Buchała, Czudaj, Drążek, Gaweł, Gierczak, Jacek, Koczur, Patalong, Stasiński, rozbili 8:1 Siódemkę Tychy. Do siatki rywali trafiali: Karol Gaweł (x4), Patryk Czudaj (x2) oraz Paweł Bierut i Błażej Gierczak. To było ostatnie jesienne spotkanie zespołu juniorów, podsumowanie rozgrywek wkrótce na naszych łamach.
Szacunek dla piłkarzy trenera Jacka Mikolasza za grę, walkę i zwycięstwo w arcytrudnych warunkach, przy przeraźliwym zimnie i porywistym wietrze, na boisku Raków Gostyń. Nagrodą jest zwycięstwo 7:4. Przed zespołem jeszcze jedno spotkanie, w sobotę 11.11 młodziki zagrają na wyjeździe z Czułowianką.
MKS grał w składzie: Firlej, Jałowy, Jarczak, Kuzak, Maroszek, Sz.Nowak, Szweda, Szyndlar, Tukaj oraz Zawodny, M.Płoski, J.Nowak, Łosiak.
W równie trudnych warunkach w niedzielę rywalizowały żaczki, turniej rozegrany na obiekcie JUWe stal pod znakiem zapytania, ale udało się go rozegrać. Najmłodsi lędzinianie pokonali Akademię Sportu KSB 2:1, rywalizując jak równy z równym ulegli JUWe 1:2 oraz ze Stalą Chełm Śląski.