Śląski Związek Piłki Nożnej opublikował skład grup w nowym sezonie. W rozgrywkach 2015/2016 nie dojdzie do rewolucji i MKS mierzyć się będzie z dotychczasowymi rywalami oraz tymi, których wskazaliśmy już – jako potencjalnych – w podsumowaniu ubiegłego sezonu.

Z nowych rywali warto wskazać, iż zmierzymy się z LKS Goczałkowice, Naprzodem Lipiny, Podlesianką Katowice oraz Sokołem Wola. Z drużynami z Woli czy Lipin znamy się z ligowych boisk, z Podlesianką i LKS Goczałkowice MKS rywalizował w sparingach. Tak więc, sami swoi:)

KLASA OKRĘGOWA GRUPA I:

1. UNIA KOSZTOWY
2. POGOŃ IMIELIN
3. MKS LĘDZINY
4. ZNICZ JANKOWICE
5. LKS ŁĄKA
6. ROZWÓJ II KATOWICE
7. GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
8. AKS MIKOŁÓW
9. UNIA BIERUŃ STARY
10. UKS MK GÓRNIK KATOWICE
11. SPARTA KATOWICE
12. OGRODNIK TYCHY
13. LKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ – awans z tyskiej Klasy A
14. SOKÓŁ WOLA – awans z tyskiej Klasy A
15. NAPRZÓD LIPINY – awans z katowickiej Klasy A
16. PODLESIANKA KATOWICE – spadkowicz z IV ligi.