O żaczkach i drużynach seniorskich piszemy w innym miejscu. Podsumujmy jeszcze występy młodzieży z minionego weekendu, wreszcie wszystkie zespoły rozegrały swoje mecze, a część z nich zaczęła odrabianie zaległości.Bilans meczów to trzy zwycięstwa i remis.

Wspomniany remis osiągnął zespół młodzików remisując bezbramkowo na wyjeździe z APN II GKS Tychy. Komplet punktów z Tychów z obiektu Czułowianki przywieźli podopieczni Jacka Mikolasza (orliki), którzy zwyciężyli 6:2 swoich rywali. Trzy bramki zanotował Grzegorz Pająk, dwie Dominik Labe a jedną Kacper Mondry.

Dwie wygrane odnotowali trampkarze, którzy w piątek rozgromili 7:0 (gole zdobywali: Beniamin Drążek x3, Patryk Czudaj x2, Wojtek Śmigowski, Patryk Busek), a wczoraj okazali się lepsi od Fortuny Wyry, zwyciężając 3:0 (gole: Beniamin Drążek, Karol Larysz oraz Paweł Bierut).