W dniu 11.06 juniorzy MKS-u przegrali drugi mecz pod rząd, tym razem z JUW-e Jaroszowice. Nasza gra nie wyglądała źle, to my wymienialiśmy więcej podań, zdominowaliśmy środek pola. Zespół z Jaroszowic, można powiedzieć, że wygrał kontrami, bo w ten sposób padły cztery bramki dla nich, byli niezwykle skuteczni. Mimo kliku straconych goli, trzeba wyróżnić duet środkowych obrońców (Kamil Chromik oraz Szymon Jacek), zagrali naprawdę dobry mecz. Przed nami został ostatni pojedynek w tej rundzie, rywalem będzie Czapla Kryry, mecz odbędzie się na naszym stadionie 15.06 o godzinie 18:00, dla kilku naszych zawodników będzie to ostatni mecz w rozgrywkach młodzieżowych.

Skład: Drozdek – Żogała, Jacek ,Chromik(C), Smaza(Czudaj 45′) – Rozmus(Gaweł 45′), Kuzak, Firlej – Śmigowski(Tabuła 80′), Śmiłowski, Zawodny

Relacja z meczu:

14 min. Przeciwnicy przerzucają futbolówkę na drugą stronę boiska, zawodnik JUW-e przyjmuje piłkę i wbiega z nią w pole karne, pewnie wykańcza akcje 0-1

20 min. Bartosz Drozdek wychodzi z bramki na 20m i wślizgiem wybija piłkę spod nóg zawodnika JUW-e, ratując nas od straty gola

25 min. Dominik Smaza oddaje świetny strzał z rzutu wolnego, bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, niestety z bliskiej odległości nie trafia Wojciech Śmigowski

40 min. Kacper Kuzak strzela zza pola karnego, piłka minimalnie mija słupek

41 min. Przeciwnicy zagrywają długą piłkę za linię obrony i po nieporozumieniu naszych zawodników, rywal wychodzi na sam na sam, strzelając gola na 0-2

45 min. Mateusz Rozmus dośrodkowuje w pole karne na nogę Mateusza Firleja, który składa się do cudownego woleja, niestety piłka leci nad poprzeczką

55min. Karol Gaweł po ładnej indywidualnej akcji strzela w środek bramki

70 min. Błąd naszego bramkarza, przeciwnik wrzuca piłkę w pole karne, Bartosz Drozdek źle oblicza wysokość lotu piłki, mijając się z nią, po czym futbolówka wpada do bramki 0-3

73 min. Kacper Kuzak strzela bramkę z rzutu wolnego z linii połowy boiska 1-3

75min. Kacper Kuzak mija czterech rywali, wjeżdża z piłką w pole karne i trafia tylko w bramkarza

80 min. Patryk Czudaj oddaje strzał głową po rzucie rożnym, niestety piłkę łapie bramkarz

90min. Kontra naszych rywali, zawodnik JUW-e ścina z piłką do środka i uderza w lewy dolny róg nie dając szans naszemu bramkarzowi 1-4

Bramki:

73 min. Kacper Kuzak⚽ (rzut wolny)