Co łączy obie drużyny, które w sobotę o godzinie 17.00 rozpoczną mecz w Lędzinach? Zapewne to, że o obecnej rundy do udanych zaliczyć nie mogą. W zespole gości nastąpiły już zmiany. LKS Łąka bowiem przystąpi do meczu z nowym trenerem – Bronisławem Loską.

Lędzinianie w 6 meczach zdobyli 4 punkty, łączanie natomiast 3 (za zwycięstwo 2:0 w Cielmicach z Ogrodnikiem). Drużyna Piotra Mleczki wiosną aż pięciokrotnie schodziła z boiska pokonana. W efekcie wczoraj podjęto decyzję o powierzeniu drużyny Bronisławowi Losce, który d0 4 maja był trenerem lokalnego rywala, GTS-u Bojszowy. Nie trzeba mówić jak trener Loska doskonale zna ekipę MKS-u. Czy zmiana trenera przyniesie efekt w postaci punktów? Przed tym spotkaniem zapewne w obu drużynach powtarza się: ” jak nie teraz, to kiedy?”.

W MKS-ie nikt nie pauzuje za kartki, raczej nie zagra kontuzjowany nadal Śliwa. Trenują już z drużyną ostatnio nieobecni Brandys i Gardawski. Wierzymy, że nasza drużyna w końcu – po dwóch domowych porażkach z Iskrą i Bełkiem – odniesie zwycięstwo na własnym stadionie. Liczymy na liczną obecność i wsparcie kibiców. Zapraszamy:)