Pucharowa przygoda MKS-u w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy jak dotąd przebiega po myśli lędzinian. Dziś w derbowym pojedynku zespół Sebastiana Idczaka pokonał kolejną przeszkodę.

MKS Lędziny pokonując dziś bowiem GTS Bojszowy 2:1 (2:1) awansował do finału rozgrywek, w którym zmierzy się z Pniówkiem Pawłowice. Pawłowiczanie awansowali do zaplanowanego na wiosnę 2016 r. finału pokonując 1:0 (0:0) Polonię Łaziska Górne.

Bramki:

1:o Ingram 11 min. (po indywidualnej akcji i uderzeniu z 16 m.),

2:0 Ingram 23 min. (przy asyście Sitkam, po strzale z 17 m),

2:1 Myszor 34 min po podaniu Dudki i uderzeniu z 10 m.).

MKS: Pieczonka – Bednarek, Uniejewski, Roszak, Domżał (M. Nagi 46), Karlik, N.Nagi (Hudy 90), Józefowicz (Stworzyjan 46), Sitek (Bobla 46), Ingram, Gadaj.

GTS: Krzywicki – Sojka (Wyrobek 46), Moroń, Mateja, Żytka, Grajcarek (Bałuch 75), Bula, Bereza (A.Skipioł 75), Dudka, M. Skipioł, Myszor.

żółte kartki: M.Nagi, Bobla, Gadaj. – Wyrobek.