Prezentujemy podsumowanie występów lędzińskiej młodzieży w miniony weekend (21-22.09.). Na pierwszy plan wysuwa się wysoka wyjazdowa wygrana juniorów, a na uwagę zasługuje także wyczyn Eryka Zatonia w meczu z KP GKS Tychy.

Juniorzy:

Sokół Wola – MKS 0:7 (bramki: Kacper Spyra 3, Błażej Gierczak 2, Paweł Janota, Daniel Ścierski)

Trampkarze:

MKS – Gol Bieruń 2:8 (bramki: Mateusz Firlej, Kacper Kuzak)

Młodziki: 

KP GKS Tychy – MKS 3:5 (bramki: Eryk Zatoń x5)

Mecz młodzików stał na wysokim poziomie, a wynik do końca był sprawą otwartą, ale to my mieliśmy w swojej drużynie Eryka Zatonia – zawodnika, który zrobił w tym wyrównanym meczu ogromną różnicę strzelając 5 bramek.
Skład MKS-u: Wojciech Majer, Daniel Segeth, Bartosz Tabuła, Bartosz Drozdek, Artur Zając, Dominik Labe, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Jakub Kruciński, Kacper Morkisz, Mateusz Gumprecht, Kacper Hamik i Kryspin Jandzio.
Wyróżnieni: Eryk Zatoń i Bartosz Drozdek.  

Orliki E1:

Siódemka Tychy – MKS 7:5

Orliki E2:

APN GKS Tychy – MKS 1:3 (bramki Karol Głąb 2, Michał Firlej)

Żaki:

MKS – Grom Świerczyniec 6:1, MKS – GTS Bojszowy 1:2.