Jutro (o godzinie 17.30) i w sobotę (o 17.00) MKS Lędziny dwukrotnie zmierzy się z zespołem beniaminka klasy okręgowej, tj. Sokołem Wola.

Różnica jest taką, iż w dniu jutrzejszym stawką będzie awans do 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy (gdzie rywalem jednej z dwóch drużyn będzie zwycięzca meczu Pniówek II Pawłowice – Piast Bieruń Nowy), a w sobotę cenne ligowe punkty.

Mecz obędzie się na nowym obiekcie Sokoła, przy ulicy Pszczyńskiej 7. Kibiców wybierających się na w/w spotkania informujemy – za klubem z Woli, że w związku z remontem ul. Pszczyńskiej w Woli dojazd do stadionu odbywa się od ul.Międzyrzeckiej w ten sposób, iż za Stacją Diagnostyczną należy skręcić w prawo i kierować się na  200 m odcinek drogi utwardzonej.

Spotkanie Pucharu Polski poprowadzi jako główny Paweł Dziopak (na liniach Hutny i Kruk). W sobotę arbitrem będzie Mirosław Górecki.