Zespół Mirosława Wowro w meczu na szczycie ligi trampkarzy starszych podejmował dziś Sokoła Wola. Mecz zakończył się remisem 2:2 (0:1). Młodzi lędzinianie pokazali charakter i przegrywając do przerwy, w drugiej części gry pokazali odrobili straty, tym samym nadal pozostając ekipą niepokonaną w lidze.

Mecz zaczął się po myśli naszych zawodników, bowiem po 10 minutach Rafał Sieradzki wykorzystał błąd bramkarza gości i było 1:0. Niestety, gracze Sokoła zdołali przejąć inicjatywę i jej efektem były dwa gole Derkacza. W drugiej części gry do wyrównania doprowadził jednak Rafał Jastrzębski, który najszybciej odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu.

MKS: Żmijewski (Klima), Mielec, Mróz, Haba, Młocek, Bielusiak, Hachuła, Buniewicz, Szweda, Jastrzębski, Sieradzki oraz Giza, Wojciuch, Adamus.

W innych meczach: Znicz – Orzesze 3:1 , UKS GKS Tychy – Pniówek przełożony.