W 9 kolejce nasze rezerwy czekał wyjazdowy mecz w Pawłowicach. Po ciężkim boju udało się ugrać cenny punkt remisując 1:1 (1:1), a ważne trafienie zaliczył Kacper Kuzak!

Przebieg meczu:

– Majer wystawia piłkę na 16 metr, akcję strzałem lewą nogą na dłuższy słupek wykańcza Kuzak, piłka wpada tuż przy słupku nie dając szans bramkarzowi!

– rzut rożny dla Pniówka, dośrodkowanie na dłuższy słupek pewnie wykańcza zawodnik Pawłowic wykorzystując złe ustawienie naszej defensywy,

– Kuzak podaniem prostopadłym wypuszcza Majera na wolne pole, ten mija obrońcę i uderza na dłuższy słupek, ale bramkarz świetnie broni !

– drugą część spotkania lepiej rozpoczynają Lędziny, Smaza świetnie główkuje na bramkę przeciwnika, lecz golkiper gospodarzy popisuje się świetną interwencją wyjmując strzał zmierzający tuż pod poprzeczkę !

– kolejny raz w powietrzu głową atakuje Smaza, ale bramkarz zatrzymuje ten strzał,

– tym razem to nasz golkiper pokazuje klasę, Hejna najpierw wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikiem, a następnie broni atomową dobitkę z pierwszej piłki !

MKS II Lędziny 1:1 (1:1) Pniówek II Pawłowice

MKS II: Hejna – Krakowiak, Urbańczyk, Smaza, Rozmus, Kuzak (57′ Dominiec), Majer, Wasyl (85′ Haba), Firlej (46′ Gierczak), Morks (65′ Gaweł), Adamus (88′ Czudaj).

Strzelcy: Kuzak 3’⚽ – Płowucha 18’⚽,

Asystował: Majer,

kartki:

-żółta: Krakowiak 66′

Pozostałe rezultaty 9 kolejki (16-17 październik):

LKS II Gardawice 2:0 UKS Warszowice,

Gol Bieruń 3:0 (w.o) LKS Wisła Mała (goście zrezygnowali z przyjazdu),

LKS Mizerów 3:4 LKS II Wisła Wielka,

Fortuna Wyry 4:0 Niepokorni Orzesze,

Czarni Piasek 2:0 Czułowianka Tychy,

Nadwiślan Góra – pauza,

W następnej kolejce nasza dwójka zmierzy się na własnym boisku z będącym w świetnej formie zespołem Gola Bieruń. Mecz odbędzie się o godzinie 13:00, przy ul. Stadionowej 1 w Lędzinach.