Dzisiejszego popołudnia rezerwy MKS’u Lędziny podejmowały na własnym boisku zespół Unii Bieruń Stary, po ciężkim meczu naszym zawodnikom udało się zremisować 2:2 (1:2) i wyszarpać z rąk rywali chociaż jeden punkt. 

Przeciwnicy zagrali bardzo dobre spotkanie, świetnie grali piłką i starali się rozgrywać każdą akcję bez gry na „chaos”, ale zacięta gra do końca rezerw pozwoliła im zremisować, chociaż parę razy pod bramką Lędzin było gorąco. Rywale dwa razy wyszli na prowadzenie, zdobyte przez nich bramki mogły zaniepokoić trenera. Na szczęście MKS’owi udało się odpowiedzieć po bramce Ingrama zdobytej główką z rzutu rożnego w pierwszej połowie i golu Majera po wrzutce Hudego w drugiej. Rywale stosowali pressing i bardzo dobrze radzili sobie w obronie. MKS po krótkim okresie przygotowawczym i zaledwie jednym meczu miał gorszą sytuację tym bardziej, że pojawiło się parę nowych twarzy w zespole. Gra nie układa się po myśli Lędzin, brakuje zgrania i większego spokoju oraz zimnej krwi na boisku. Wiele jest do poprawy, ale z meczu na mecz może być coraz lepiej i na to liczymy.

Bardzo cieszy wysoka frekwencja kibiców na stadionie zarówno z Lędzin jak i Berunia, którzy zjawili się pokibicować swoim drużynom.

Gole dla Lędzin: Ingram 29, M.Majer 82.

Gole dla Unii: Biolik 8, Michalec 42.

Skład rezerw: Gawlik – Łyżwiński (Czudaj 46), Ingram, P.Majer, Nowrocki (Sieradzki 30), Janik, M.Majer, Hudy, Giza (Karkoszka 70), Adamus, Urbańczyk (Szprengiel).

żółte kartki: M.Majer, Urbańczyk, P.Majer.

Pozostałe wyniki:

LKS Woszczyce 0-3 Krupiński Suszec

LKS Brzeźce 5-2 UKSD Warszowice

Polonia II Łaziska Górne 0-1 LKS Wisła Mała

Czarni Piasek 6-0 LKS Mizerów

ZET II Tychy 1-2 LKS II Goczałkowice Zdrój

Polonia Międzyrzecze 2-0 Leśnik Kobiór

Za tydzień rezerwy MKS’u Lędziny zmierzą się na wyjeździe z LKS II Goczałkowice.