Jak podaje portal silesiasport.com Sebastian Idczak pozostaje w Lędzinach. Tym samym także i my potwierdzamy informacje uzyskane dziś od samego zainteresowanego oraz prezesa Roberta Żmijewskiego. Z początkiem tygodnia zainteresowanie zatrudnieniem trenera Idczaka wyraził GTS Bojszowy, który zaprosił go nawet na trening swojego zespołu.

Dziś już wszystko jasne, po porannych rozmowach wiadomo, że trener Idczak poprowadzi zespół w rundzie wiosennej, w tym i oczywiście także i w jutrzejszym sparingu z Uranią (godzina 16.00, boisko Nowy Bytom). Nie jest także tajemnicą, że do naszej drużyny przymierza się trenujący w Lędzinach Kamil Uniejewski z Unii Bieruń Stary (obrońca, ur. 18.11.86). Wszystko zależy teraz od ustaleń klubów.