Ten weekend dla piłkarzy MKS-u stoi pod znakiem wyjazdowych pojedynków z Sokołem, gdyż zarówno pierwsza drużyna – w sobotę o godz. 16, jak i juniorzy – niedziela godz. 11 – mierzyć się będzie w Woli z tamtejszą drużyną.

 

Juniorzy walczyć będą o kolejne 3 punkty, które pozwoliłyby im umocnić się na pozycji lidera tabeli w tyskiej lidze juniorów, jesienią MKS zwyciężył na swoim boisku 4:1, teraz wzmocniony powracającym do składu Salamonem, stoczy zapewne ciężki bój, lecz liczymy na to, że podopieczni trenera Rozmysłowskiego rozegrają dobre spotkanie.

Pierwsza drużyna po zwycięstwie z Iskrą, spotka się z sąsiadem tabeli, który będzie o wiele bardziej wymagającym rywalem niż pszczynanie, i który to w razie zwycięstwa przeskoczy nas w tabeli. MKS powinien zagrać w najsilniejszym składzie, nikt nie pauzuje za kartki, trener oszczędził w meczu z Iskrą nieco Bednarka i Krzyśka Firleja, którzy zagrali tylko jedną połówkę. Zobczymy, czy na spotkanie wyleczyć zdoła sie niegrający w środę Mikolasz. Sokół, który w środę pokonał Bełk 3:2 liczy na kolejne 3 punkty zdobyte u siebie, zwłaszcza że wolanie pałają chęcią rewanżu za – jak podaje ich strona internetowa – odniesione w dziwnych okolicznościach, zwycięstwo MKS-u na jesień. Miejmy nadzieję, że nasza drużyna pokrzyżuje gospodarzom te plany. Zapowiada się dobre spotkanie, pogoda także powinna dopisać, dlatego tym bardziej zapraszam do Woli na ten pojedynek:)

Jako, że niestety nie mogę być na tym spotkaniu liczę na rzetelną relację ze spotkania od któregoś z zawodników, kibiców, bądź innej dobrej duszy, która pozwoliłaby mi potem ładnie opisać przebieg meczu na stronce:)