Dziś w Urzędzie Miasta Lędziny odbyła się miła uroczystość z udziałem włodarzy Miasta Lędziny – Wiesława Stambrowskiego i Krzystofa Bednarczyka. Drużyna juniorów MKS-u Lędziny, jej zawodnicy, trener Piotr Bomba, kierownik Sławomir Roszak – w nagrodę za świetną postawę na Halowym Turnieju Piłkarskim Juniorów w Bieruniu Starym w dniach 17-18 stycznia, którego zostali zwycięzcami – otrzymali pamiątkowe książki, kalendarze, piłki oraz inne upominki.

[singlepic=3501,360,320]

Lędzińscy juniorzy wraz z Wiesławem Stambrowskim i Krzysztofem Bednarczykiem. Foto: M.Leszczyk

Burmistrz Miasta pogratulował całej drużynie, trenerowi oraz Prezesowi Urbańczykowi. Zawodnicy zostali ugoszczeni solidna porcją ciasta i słodyczy:) Cieszy fakt, że władze Miasta potrafiły docenić sukces młodych lędzińskich zawodników.