W połowie tygodnia, jak zwykle, prezentujemy krótkie podsumowanie dokonań naszych drużyn młodzieżowych. Aura znów nie rozpieszczała, zwłaszcza w sobotę, ale wszystkie zaplanowane na ostatni weekend zawody doszły do skutku, a nasi młodzi piłkarze mogli cieszyć się piłką oraz możliwością wspólnej rywalizacji.

Żaczki, na wskutek tego, iż na sobotni turniej nie dotarły drużyny z Cielmic i Chełmu Śląskiego, rozegrały na własnym stadionie wartościowy sparing z APN SMS Tychy, a trener Kuba miał możliwość niemalże wszystkich zawodników ze swojej szerokiej kadry, zarówno tych z rocznika 2016, jak i młodszych. Kolejne zawody już w następny weekend, ponownie w Lędzinach.

Orliki zagrały w Suszcu ponownie rywalizując z KP GKS Tychy, APN SMS Tychy oraz drużyną gospodarzy w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Kolejne zawody drużyny trenera Wowro już w sobotę (07.10.) w Tychach, a tym razem MKS zagra z Polonią Łaziska Górne, Siódemką Tychy oraz ponownie KP GKS Tychy.

IV-ligowa drużyna trenera Pawła Majera, po tym jak w minioną sobotę zmuszona była pauzować, w tą kolejną (07.10.) zagra na własnym boisku z Siódemką Tychy. Początek meczu od godziny 10.00.

Trampkarze (V liga): MKS – Grom Tychy 12:2 (bramki Wiśniewski 4, M.Kowalczyk 3,. P.Mańka 3, Nowicki, R.Mańka),

Zespół trenera Artura Olesia w następnej kolejce spotkań zagra na wyjeździe z Ogrodnikiem Cielmice.

Młodziki V liga: MKS – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 0:2

Szansa do rehabilitacji dla naszych piłkarzy z rocznika 2012-2013 pojawi się w niedzielę (08.10.) w domowym pojedynku z KS Niepokornymi Orzesze. Początek od godziny 11.30 na orliku przy ul. Pokoju.