Duży sukces odnieśli dziś trampkarze młodsi, zespół Wiesława Szwarockiego, rozegrał dziś na Woli dwa spotkania (a nie jak pisałem wcześniej jedno), których stawką był tytuł mistrzowski w podokręgu.

I tak w pierwszym pojedynku pokonali gospodarzy 4:1 (gole: 2 Szumilas, Szymura i Grzyb), a następnie wygrali z Polonią Łaziska 6:0 ( 3 Szumilas oraz Szprengiel, Kozłowski i Białorucki).  Serdeczne gratulacje dla całej drużyny, dla trenera Szwarockiego i Roberta Żmijewskiego, którzy prowadzą ten zespół.

W MKS-ie grali: Grzegorz Białorucki, Patryk Glaba, Andrzej Krzykawski, Kamil Pawlik, Wojtek Szumilas, Łukasz Szymura, Adam Grzyb, Adrian Urbańczyk, Damian Tomalik , Remigiusz Kula, Aleks Bednarek, Kamil Żmijewski, Szymon Krzemień, Michał Nagi, Paweł Majer, Tomek Szprengiel, Bartek Kozłowski.

Jeśli ktoś posiada jakieś zdjęcia z Woli proszę o przesłanie ich na maila: underek_1983@o2.pl.

Natomiast juniorzy w kończącym sezon spotkaniu z Iskrą Pszczyna, po golach zdobytych w drugiej połowie przez Bartka Papacza x 2, Grzegorza Michalskiego  i Grzegorza Kostrzewę, pewnie zwyciężyli 4:0.