Aby liczyć się w walce o trzy czołowe miejsca w rozgrywkach trampkarzy młodszych, piłkarze MKS-u musieli pokonać dziś w Górze outsidera tych rozgrywek, czyli miejscowy Nadwiślan. Swój obowiązek spełnili, zwyciężając 19:2. O końcowej klasyfikacji rundy jesiennej zadecyduje więc przyszłotygodniowy mecz z Unią Bieruń Stary.

Aż dzisięc goli dla zespołu Wiesława Szwarockiego zdobył Karol Białoń, który był niekwestionowanym bohaterem meczu. Pięć trafień zapisał na swoim koncie Rafał Sieradzki. Dwa dorzucił Szymon Siwek, a po jednym Rafał Loska i Jakub Buchała.

W pozostałych meczach:

Unia Bieruń St. – Chrzciciel Tychy 1:17 , GOSiR Chełm Śl. – MOSM Tychy 0:9 , JUWe Jaroszowice – Ogrodnik Cielmice 3:5 (rozegrano w pon. 08.10)

Z kolei w lidze trampkarzy starszych, już w piątek MKS grając w składzie (kadra meczowa): Żmiejwski, Mróz, Młocek, Mielec, Buniewicz, Kula, Haba, Hachuła, Szweda, Sieradzki, Jastrzębski, Giza zremisował bezbramkowo w Pawłowicach z Pniówkiem.

W innych meczach: Sokół Wola – Znicz 4:0, UKS GKS Tychy – Sokół Orzesze 2:3 .