W rozegranym w Szopienicach spotkaniu sparingowym MKS wygrał z Unią Kosztowy 7:3 (4:0). W pierwszej połowie grający z polotem zespół MKS-u wypracował czterobramkową przewagę, a autorami goli byli: Matysek w 9 min. (z karnego, po faulu na Bombie), Bomba w 25 min oraz Damian Kryla, który trafiał dwukrotnie w 28 oraz 40 min. Kosztowianie mieli w tej części niewiele do powiedzenia, i ich dwie okazje do strzelenia gola wynikały z nonszalancji naszych zawodników we własnym polu karnym.

Po przerwie, gdy na murawie pojawili się zmiennicy obraz gry uległ zmianie i już po kwadransie Unia miała na swoim koncie trzy gole. Wtedy jednak nasi ponownie wzięli się do roboty i w końcówce dobili rywala. Dwie bramki dołożył Tomek Matysek, – w 80 oraz 89 minucie oraz jedną Łukasz Brona w 87. Ponadto mieliśmy jeszcze rzut karny, ale strzał Gardawskiego obronił bramkarz.

Składy – I połowa: Kucharczyk, Sopelewski, M.Roszak, Gołaś, Karlik, Bednarek, Gardawski, Matysek, Bomba, K.Firlej, Kryla.
II połowa: Śliz, Sopelewski, Karlik, G.Kostrzewa, K.Firlej, Matysek, Gardawski, Sowik, P.Kostrzewa, Bednarek, Brona oraz Bortel, Gołaś, M.Roszak, Bula, Bratek.