Sporządzenie w przerwie letniej listy transferów w klubach gr. I było tym razem o tyle trudniejsze, że portal silesiasport.com (obecnie: www.sportowasilesia.com) przechodził zmiany organizacyjne i pozbawiony byłem źródła informacji  (stąd też i poślizg). Rezultaty moich poszukiwań przedstawiam jednak poniżej i jak zawsze proszę o dalsze wiadomości i ewentualne poprawki.

LKS Bełk

Ubyli: Jarosław Kupis (Fortuna Wyry), Bartosz Greiner, Damian Koczewski, Artur Jaśkiewicz, Przemysław Zagórski, Łukasz Święty, Jacek Drapacz (kontuzje), Mariusz Horny (Sokół Orzesze, wyp.)

Przybyli: Damian Olczak (Energetyk II Rybnik), Michał Pieczka (Jedność Jejkowice), Arkadiusz Sokołowicz (LKS Krzyżanowice), Mateusz Wojtynek (AKS Mikołów), Rafał Wybierek (Unia B.St.), Krzysztof Borowiec (Piast Gliwice ME), Paweł Faber, Michał Los;

Jedność Jejkowice

Ubyli: trener Paweł Kaszyca, Michał Pieczka (LKS Bełk), Piotr Gawiński (Górnik Boguszowice)

Przybyli: trener Marcin Wroński, Michał Herman (powrót z wypożyczenia), Mateusz Kołodziejczyk (Polonia Marklowice)

Energetyk II Rybnik

Ubyli: Damian Olczak (LKS Bełk), Łukasz Michalski, Jakub Gnyp, Mateusz Orzeł, Dawid Starzec, Patryk Porwoł (Dąb Gaszowice), Roland Kachel (Krupiński Suszec), Jakub Słaby (Pniówek Pawłowice)

Z pierwszej drużyny: Błażej Radler (Chojniczanka Chojnice), Jakub Steuer (Skra Częstochowa), Mirosław Kuczera (Polonia Bytom), Jan Janik, Adam Wolniewicz, Szymon Popiela (szukają klubu)

Przybyli: Michał Adamczyk (Pniówek Pawłowice)

GKS II Tychy

(tu czekam jeszcze na oficjalne info)

LKS Studzionka

Przybyli: Tomasz Sieniawski (AKS Mikołów, wcześniej Czarni Piasek), Dawid Kulisz (LKS Łąka, wcześniej Leśnik Kobiór), Mirosław Dudek (LKS Wisła Wielka), Tomasz Duran (LKS Gardawice), Adam Waleczek (Start Pielgrzymowice), Robert Dunat (juniorzy)

MKS Lędziny

Przybyli: Szymon Bobla, Łukasz Gorki (Unia Bieruń Stary), Robert Maciejowski (Górnik Wesoła), Dawid Wróblewski (APN GKS Tychy), Grzegorz Białorucki (juniorzy)

Ubyli: Dawid Sitarz, Zbigniew Janik (nie wznowili treningów), Grzegorz Michalski (Pogoń Imielin)

Unia Bieruń Stary

Ubyli: Szymon Bobla, Łukasz Gorki (MKS Lędziny), Mateusz Potoczny (Unia Kosztowy), Jan Zemczak, Michał Pyrlik (GTS Bojszowy), Rafał Wybierek (LKS Bełk), Mirosław Pułka (AKS Mikołów), Maciej Matyjaszczyk (Przemsza Siewierz)

Przybyli: Trener Łukasz Fijoł, Bartosz Kostyra (Podbeskidzie Bielsko- Biała ME), Michał Wróbel (powrót po 2-letniej kontuzji), Jakub Nogieć (Polonia Łaziska w sezonie 2011/2012, później kontuzja, teraz powrót do piłki), Adrian Matejko, Wojciech Gorczycki, Marek Myalski, Pomietło Michał Pomietło, Marcin Szczygieł Marcin, Tomasz Strzeżyk Tomasz, Marcin Bobla Marcin, Paweł Biolik Paweł, Krzysztof Latusek Krzysztof, Dawid Drożdżewicz Dawid, Dawid Neugebauer Dawid, Adam Całkosiński Adam (B Klasa- Unia II Bieruń Stary)

Dąb Gaszowice

Przybyli: Łukasz Michalski – ROW Rybnik, Jakub Gnyp – ROW Rybnik, Mateusz Orzeł – ROW Rybnik, Dawid Starzec – ROW Rybnik, Patryk Porwoł – ROW Rybnik, Artur Kołodziej – LKS Dzimierz, Mateusz Kowalik – LKS Lyski, Kamil Pragnący – KS Sygnały Gortatowice, Maciej Sachs – powrót po kontuzji, Robert Skiba – LKS Dzimierz

Naprzód Rydułtowy

Ubyli: trener Dariusz Widawski, Biczysko Michał – nie wznowił treningów, Brzoska Grzegorz – KS „Rymer” Rybnik, Brzoska Łukasz – KS „Rymer” Rybnik, Gawlas Jarosław – LKS „Czarni” Nowa Wieś, Fornal Szymon – nie wznowił treningów, Niedziela Rafał – koniec okresu wypożyczenia, Śleziak Krzysztof – LKS „Czarni” Nowa Wieś

Przybyli: trener Jarosław Skrobacz, Wolski Mateusz – wychowanek, Moskwa Radosław – LKS Górki Śląskie, Stasiowski Marcin – LKS „Naprzód 37” Krzyżkowice, Czogała Mariusz – LKS „Strzelec” Rzuchów, Szweda Aleksander – KS GKS 1962 Jastrzębie S.A., Wichtowski Adrian – LKS „Strzelec” Rzuchów

Piast Bieruń Nowy

Przybyli: Daniel Toporczyk (Siódemka Tychy), Michał Matejko (Górnik Brzeszcze), Sławomir Magiera (Pogoń Imielin)

Ubyli: nikt

Sokół Wola

Przybyli : Rafał Zimnol (juniorzy), Dariusz Kulig (powrót po przerwie), Wojciech Laby, Rafał Bednarczyk, Mateusz Ryś (wyp. z GTS Bojszowy), Marcin Solarz (Korona Harmęże), Michał Pochopień (powrót z wypożyczenia)

Ubyli: Damian Kajor (Górnik Brzeszcze), Rafał Pawłowicz, Sławomir Odrobiński (kontuzje), Arkadiusz Dobry (Polonia Międzyrzecze), Bartłomiej Koczy (Ruch Chorzów), Grzegorz Maroszek (LKS Frydek), Marek Germanek (Korona Harmęże)

Sokół Orzesze

Przybyli: Mariusz Adaszek, Karol Pitlok (KS Żory), Marek Sikora (Nadwiślan Góra), Robert Prus (AKS Mikołów), Marlon Potoczny (wychowanek), Damian Mazur, Mateusz Winiarski (Polonia Łaziska Górne), Mariusz Horny (LKS Bełk), Wiktor Marszałek (Polonia Łaziska Górne)

Ubyli: Paweł Wróblewski (Grunwald R.Śl.), Kamil Roczniak (kontuzja), Sebastian Starowicz (kontuzja), Jerzy Siochna (koniec kariery), Łukasz Wieczorek

Urania Ruda Śląska

Ubyli: nikt

Przybyli: Łukasz Kolasa (Orzeł Mokre), Adrian Łukaszewski (ostatnio bez klubu); Tomasz Koperwas (Śląsk Świętochłowice), Piotr Podeszwa (MKS Myszków), Mateusz Żak (Przemsza Siewierz), Łukasz Stawowy (Grunwald Ruda Śląska)

Strażak Mikołów

Przybyli: Adrian Przybyła (Wawel Wirek), Bartłomiej Łebek (wrócił z wypożyczenia Grunwald R.Śl. ), Łukasz Koniorczyk (Śląsk Świętochłowice ), Michał Zięcik ( Pogoń Ruda Śląska)

Ogrodnik Cielmice

Przybyli: Tomasz Sroka (Leśnik Kobiór), Tomasz Hajduk (JUW-e Jaroszowice), Tomasz Fijoł (ZET Tychy powrót z wyp.), Mateusz Knap (drużyna juniorów), Piotr Bytys, Damian Szaciło, Piotr Janik (wznowili treningi)

Ubyli: nikt

Rymer Rybnik

Przybyli: Łukasz Brzoska, Grzegorz Brzoska (Naprzód Rydułtowy)