W najbliższą sobotę (tj. 5 września) o godzinie 16.00 MKS Lędziny w spotkaniu 5 kolejki w grupie I podejmować będzie AKS Mikołów. Stawką – utrzymanie fotelu lidera, który lędzinianie dzielą z LKS Łąka. W czołówce grupy I jest niezwykle ciasno i każda ewentualna strata punktów skutkować będzie spadkiem w tabeli.

Lędzinianie przystąpią do pojedynku podbudowani cennym zwycięstwem z rezerwami Rozwoju Katowice, natomiast mikołowianie paradoksalnie po trzech słabszych spotkaniach,  w których zwyciężali, w miniony weekend zagrali dobre spotkanie … i przegrali z Unią Bieruń Stary 1:2 (za: www.sportowasilesia.com). Zespół Krzysztofa Szybieloka imponuje jednak szeroką kadrą, ma w sowich szeregach wartościowych zawodników i z pewnością będzie dla MKS-u wymagającym rywalem. Wierzymy jednak, że podobnie jak i w zeszłym sezonie, kiedy to MKS zwyciężał 2:1 w Mikołowie i 3:1 przy Stadionowej, to nasza drużyna wyjdzie z boju z AKS zwycięsko.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Groń z Zabrza.

Informujemy także, że zaplanowane pierwotnie na 9 września spotkanie Pucharu Polski między Pniówkiem II Pawłowice, a MKS-em na wniosek drużyny rywali zostało przełożone na 16 września.

Pozostałe zespoły MKS-u rozegrają spotkania w następujących terminach:

Trampkarze: MKS – Zapora Wapienica (sobota, godz. 10.00),

Orliki: Iskra Pszczyna – MKS (sobota, godz. 11.00),

Juniorzy młodsi: GKS Tychy – MKS (niedziela, godz. 12.00).

Serdecznie zapraszamy!