W pierwszym swoim kontrolnym spotkaniu zespół MKS-u przegrał w Jaworznie w z Victorią 2:3 (1:2). Bramki dla MKS-u zdobywali Kostrzewa oraz Karlik.

Na stronie rywali można znaleźć materiał filmowy z meczu – www.victoria.jaworzno.pl, można zobaczyć bramkę Kostka.

Prowadzenie w tym meczu wywalczyli nasi zawodnicy, bowiem w sytuacji na sam z bramkarzem gospodarzy lepszy okazał się Grzegorz Kostrzewa i było 1:0. Chwilę później jaworznianie wyrównali, a tuż przed przerwą po faulu Bednarka w polu karnym, wykorzystując jedenastkę zdobyli drugiego gola. Faul miał miejsce jednak tuż przed polem karnym…  W pierwszej połowie spotkanie także i nasi zawodnicy mieli swoje okazje, lecz uderzenie Matyska z narożnika pola karnego wybronił bramkarz Victorii, a Gajewski przegrał pojedynek jeden na jeden z rywalem. W drugiej połowie lider IV ligi jeszcze przycisnął, czego efektem był trzeci gol z 70 minuty. Rozmiary porażki zmniejszył w 85 minucie Karlik, który wykorzystał złe wybicie bramkarza po wrzutce Matyska i strzałem głową do pustej bramki ustalił wynik tego spotkania.

Oto co meczu powiedział trener Marcin Polarz:

„Dla mnie w pierwszych sparingach nieważny jest wynik, chodzi o to aby chłopcy przede wszystkim wybiegali te mecze i poprawiali w ten sposób motorykę. Co do samego spotkania to dobrze się zaczęło bo zaraz na początku po ładnej akcji całego zespołu i dograniu Gaji do Kostka ten drugi strzelil obok bramkarza i było 1:0. Potem Victoria zdobyła dwie bramki i do przerwy było 2-1 .  W drugiej połowie zagrali juniorzy i na pewno czeka ich dużo pracy, aby może juz na wiosnę zagrać w pierwszym zespole. Pprzykłady Kostka czy Majera powinny ich napędzać do pracy i pokazać, że warto walczyć o wejście do pierwszej drużyny”.

Brandys, Polarz, Bednarek, M.Roszak, Karlik, Czarnecki, Matysek, Gardawski, Śliwa, Gajewski, G.Kostrzewa i po przerwie B.Papacz, Frukacz, Smolorz, Majer, Cieciara, Michalski.