Spotkanie z Rymerem oraz afera walkowerowa nieco przyćmiły wydarzenia w ligach młodzieżowych w prezentacji rezultatów na naszej stronie co nie znaczy oczywiście, że zapominamy o juniorach i trampkarzach.

Juniorzy: MKS – Sokół Wola 10:0 (Świergot 3, Karkoszka 2, Urbańczyk 2, M.Nagi, N.Nagi, Białorucki)

W innych meczach:  ZET Tychy – Piast 2:1, Wisła Wielka – GTS Bojszowy 6:4, LKS Studzienice – Krupiński 4:2, Brzeźce – Czapla 0:3 walkower. W meczu zaległym: Czapla – Wisła Wielka 2:1.

Było to ostatnie spotkanie sezonu w TLJ. Zespół Mariusza Gajewskiego zapewnił tym samym sobie mistrzostwo Tyskiej Ligi Juniorów Starszych! Gratulujemy:)!

W dniu wczorajszym trampkarze starsi rywalizowali w Pszczynie z Iskrą przegrywając 1:6. Honorową bramkę dla zespołu Mirosława Wowro zdobył Rafał Jastrzębski. W galerii do obejrzenia galeria zdjęć z sobotniego meczu, udostępnił je – jak zawsze niezawodny – Andrzej Puchała. Dziękujemy:)!

W innych meczach: Piast B.N. – UKS GKS Tychy 0:6, Pniówek – BTS Rekord 0:3, ZET Tychy – Sokół Wola 0:0, GTS Bojszowy – UKS Suszec 5:5.