Rozpoczął się październik. Sezon ligowy w pełni, a oto i zapowiedź wydarzeń kolejnego weekendu (06-07.10.), w którym od rywalizacji sportowej odpoczną wyłącznie juniorzy. Nie zabraknie ciekawych wydarzeń: pierwsza drużyna zagra w Mikołowie ze zdecydowanym liderem grupy I, rezerwy podejmą w derbowym pojedynku Unię Bieruń Stary, w rozgrywkach orlików czekają nas derby z KSB Lędziny, podobnie zresztą, jak i w turnieju żaczków.

  • ZINA klasa okręgowa: AKS Mikołów – MKS, sobota 06.10., godzina 15.00 (boisko przy ul. Zawilców 8),

Zespół Adriana Napierały tym razem udaje się do Mikołowa, gdzie zmierzy się z liderem rozgrywek. Zespół trenera Marcina Molka prezentuje się świetnie, jak dotąd w 9 spotkaniach, notując na swoim koncie 8 zwycięstw, przy jednej jedynej porażce (1:2 w Wyrach). Mikołowianie dali Podlesiance Katowice i Pogoni Imielin poważny sygnał świadczący o tym, iż mierzą wysoko. Czy lędzinianie zdołają, jako pierwsi w tym sezonie, urwać punkty gospodarzom? Czy jako pierwsi odważą sie zdobyć bramkę na boisku przy ul. Zawilców? Odpowiedź poznamy jutro przed godziną 17.00.

  • b klasa: MKS II – Unia Bieruń Stary, niedziela, 07.10., godzina 16.00,
  • trampkarze: Sokół Wola – MKS, niedziela, 07.10., godzina 16.00,
  • młodziki: MKS – APN III GKS Tychy, sobota, 06.10., godzina 11.00,
  • orliki: KSB Lędziny – MKS Lędziny, niedziela, 07.10., godzina 12.00 (orlik przy ul. Pokoju),
  • żaczki: turniej na orliku przy ul. Pokoju (gospodarzem KSB Lędziny), sobota, 06.10., godzina 10.00,