Przed MKS-em ostatni mecz rundy jesiennej (sobota 13.30). Mimo to, już dziś proponujemy rozpocząć w naszej ankiecie głosowanie na najlepszego piłkarza jesieni. Sądzę, że i nie znając rezultatu meczu ze Śląskiem, każdy jest już w stanie wytypować zawodników, którzy – jego zdaniem – zasługują na uznanie.

Mimo, że ta runda może nie do końca była, taka jakiej byśmy chcieli, to warto wyróźnić zawodników, którzy decydowali o obliczu MKS-u. Można jak zawsze głosować na trzech piłkarzy, a głosowanie trwa do 25 listopada włącznie.

Można głosowac na graczy, którzy spełnili dwa kryteria łacznie – rozegrali jesienią co najmniej 10 spotkań i spędzili na murawie minimum kilkaset minut. Redakcja uważa, że na takie miano nie może zasłużyć zawodnik, który pojawiał sie na boisku od czasu do czasu i grywał tzw. ogony. Ale gdyby ktoś uważał inaczej, prosimy o opinie – zawsze można dodać kogoś do listy:)

Czekamy na głosy:)