Wczoraj obie drużyny złożone z najmłodszych piłkarzy MKS-u rozegrały swoje kolejne mecze ligowe, rywalizując w nich ze zmiennym szczęściem.

Żaczki dość niespodziewanie chyba uległy w wyjazdowym pojedynku Stali Chełm Śląski 2:5, a dwa gole dla drużyny Wiesław Szwarockiego zdobył Szymon Siwek. W innych meczach gr. 2: Sokół Wola – Nadwiślan 3:3, Mizerów – Unia B.St. 12:1, Łąka – MOSM Tychy 6:5. MKS obecnie z dorobkiem 6 punktów, plasuje się na piątym miejscu tabeli.

Natomiast, ekipa Jacka Mikolasza pokonała w iście hokejowym stosunku Znicza Jankowice 8:6. Hattricki zanotowali Rafał Sieradzki oraz Rafał Jastrzębski. Po jednym golu dorzucili Jakub Buchała i Sebastian Czudaj. Trampkarze młodsi z dorobkiem 7 punktów zajmują czwarte miejsce w grupie mistrzowskiej podokręgu Tychy.

W pozostałych meczach TM rozegranych w miniony czwartek:

MOSM Tychy – Iskra Pszczyna 4:9, LKS Łąka – Pniówek 3:0.