Jako podsumowanie wczorajszego (21.08) spotkania Zarządu Klubu z rodzicami, przypominamy, iż począwszy od sezonu 2017/2018 MKS Lędziny oddaje do Państwa dyspozycji portal www.mojaplatnosc.pl, w tym celu umieszczając stosowny odnośnik graficzny do panelu logowania w prawym górnym rogu portalu MKS. Rejestracja na portalu jest obowiązkowa.

Portal ma umożliwić i usprawnić pobieranie składek członkowskich (aktualnie w wysokości 30 zł), celem ich przekazania na rzecz Klubu MKS „Lędziny”. W wyjątkowych sytuacjach składka może zostać zmniejszona, w tym celu prosimy o kontakt z Zarządem (Marcin Majer – tel. 505-891-657). Ustalone zostaną indywidualnie warunki zwolnienia z całości bądź części opłaty, bądź forma rekompensaty na rzecz Klubu (np. w formie odpracowania, pomocy przy organizacji meczów). W razie braku kontaktu z Klubem, Zarząd MKS podejmie działania w celu omówienia szczegółów z rodzicami zawodnika. Brak kontaktu w sprawie, bądź opłacania składek, spowoduje wykluczenie zawodnika z treningów.

Dodatkowo, rodziców (tych dzieci, którzy nie uczynili tego jeszcze wiosną) prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskich Klubu i złożenie ich u trenerów. Są dostępne do pobrania w zakładce „dla rodzica/deklaracja członkowska„. Będzie je można otrzymać także u trenerów.

W tym celu, rodzice zawodników proszeni są o utworzenie konta na portalu www.mojaplatnosc.pl, gdzie wymagane jest podanie danych osobistych i kontaktowych. System obejmuje m.in. powiadomienia sms o płatnościach.

Prezentujemy filmową instrukcję jak założyć konto i przypisać zawodnika do MKS Lędziny:

Rejestracja na portalu jest obowiązkowa!