Zespół MKS-u odniosł dziś kolejne sparingowe zwycięstwo. Na boisku przy ulicy Asnyka pokonał bowiem Piasta Bieruń Nowy 5:2(5:0).

Do siatki rywala w tym meczu trafiali: raz Adrian Gąsior i dwukrotnie Tomek Matysek i Łukasz Gardawski.

[singlepic=5927,360,320]

Fragment wczorajszego pojedynku. Foto: Tomasz Naskręcki

A oto jak padały bramki. Pierwszą zdobył Matys, skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Gardawskim. Przy drugiej role się odwróciły – z rzutu wolnego dośrodkowywał Matysek, a akcję strzałem do pustej bramki wykończył Żołwik. Trzeci gol to zasługa Tomka Czarneckiego, który na lewej stronie ograł rywala i dograł piłkę wprost na nogę Adriana Gąsiora. Przy czwartym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniu Czarneckiego, skuteczną dobitkę z bliska wykonał Gardawski. Autorem ostatniego trafienia dla MKS-u był Matysek, który po solowym rajdzie przez poł boiska uderzył mocno pod poprzeczkę zdobywając piątego gola.

W MKSie grali: Mokry, Polarz, M.Roszak, Bednarek, Karlik, Michalski, Matysek, Gardawski, A.Gąsior, Czarnecki, Śliwa, oraz  Ł.Gąsior, Dąbrowski, Gajewski, Majer, Frukacz, Cięciara.