W dniu dzisiejszym (12.05.) sympatyków piłki czekają dwa ważne wydarzenia piłkarskie, bowiem na murawy (po raz ostatni bez udziału publiczności) wybiegną piłkarze w klasie okręgowej, tyskiej b klasie oraz orliki (E1).

O godzinie 18.00 swoje trzecie wiosenne spotkanie rozegrają piłkarze rezerw MKS-u, mierząc się na własnym boisku z wiceliderem z Wisły Małej, czyli tamtejszym LKS.

Z kolei, zespół trenera Adriana Napierały zagra na Kompleksie Sportowym w Jaworzu (przy ul. Koralowej 19) z miejscowymi Czarnymi, który to zespół – po trzech rozegranych kolejkach grupy mistrzowskiej – zgromadził na swoim koncie 7 punktów, o jedna oczko wyprzedzając MKS. Piłkarze trenera Dybczyńskiego, jak dotąd pozostawili w pokonanym polu Pasjonata Dankowice (4:2) oraz LKS Łąka (3:2) oraz podzieli się punktami z BTS Rekord II (2:2). Lędzinianie po dwóch zwycięstwach z GTS Bojszowy i LKS Studzienice poprawili nastroje i pozycję w tabeli, lecz teraz niewątpliwie czeka ich chyba najtrudniejszy test tej wiosny (spośród rozegranych spotkań). Być może jakimś ułatwieniem będzie pauza dwóch piłkarzy Czarnych, Janusza Cyrana oraz Szymona Jastrzębskiego (kartki), ale tą kwestię zweryfikuje boisko. W MKS bez pauz kartkowych.

Mecz poprowadzi: Janusz Legierski (Kończyce Małe).

Plan kolejki:

18:00 Czarni Jaworze – MKS Lędziny,
18:00 Pasjonat Dankowice – LKS Łąka,
18:00 LKS Studzienice – LKS Bestwina,
18:00 Rekord II Bielsko-Biała – GTS Bojszowy