W najbliższą sobotę, tj. 7 grudnia, w hali sportowej Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Centrum” (na VI piętrze, ul. Lędzińska 14) odbędzie się III halowy turniej piłkarski rocznika 2009 (i młodsi) o Puchar Zarządu MKS Lędziny. Początek zawodów o godzinie 8.30! 

W turnieju wystąpią: Górnik Libiąż, OKS JUWe Jaroszowice, KSB Lędziny, Piast Bieruń Nowy, Polonia Łaziska Górne oraz zespół gospodarzy, czyli MKS Lędziny.

Zespoły będą rywalizować w jednej grupie, systemem każdy z każdym, a mecze będą trwały po 15 minut.

Nagrody dla drużyn sponsoruje zaprzyjaźniona firma Let-Dom z Lędzin, zaś wyróżnienia indywidualne funduje firma KEEZA, a także radny powiatu bieruńsko-lędzińskiego Marcin Majer, pyszną pizzę dla zawodników przygotuje pizzeria Mario’s, a patronat nad całym wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel.

Zakończenie zawodów przewidziano na godzinę 13.00.

W trakcie turnieju – tradycyjnie – na IV piętrze ośrodka czynna będzie kawiarenka, gdzie będzie można zakupić gorące napoje oraz ciasta.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!