Początek sezonu dla MKS-u jest nad wyraz pomyślny! Lędzinianie całkowicie zasłużenie, będąc ekipą lepszą, zgarnęli dziś komplet punktów w Mikołowie pokonując AKS 2:1 (0:0).

Pierwszą bramkę spotkania zdobył w 64 minucie Twardawa, który wykorzystując swój wzrost zaskoczyl Gąsiora dopadając do przedłużonej po dośrodkowaniu piłki. MKS odpowiedział jednak po 120 sekundach, gdy z 25 m uderzał Śliwa i odbita od pleców obrońcy AKS-u piłka zatrzepotała w siatce. Gola na wagę 3 oczek zdobył w 85 minucie Kamil Ingram, który wykorzystał podanie w uliczkę Maławego i zapewnił komplet punktów drużynie z Lędzin.

MKS mimo eksperymentalnego składu zagrał świetne zawody i udowodnił, że w tą drużynę warto wierzyć i w nią inwestować.

MKS: Ł.Gąsior – Sopelewski, Józefowicz, Uniejewski, Bednarek, Janik (Karlik 50), Gadaj, Śliwa, Nikodem Nagi (M.Roszak 86), Maławy, Michalski (Ingram 46).

żółta kartka: Józefowicz