W dniu wczorajszym (08.09.), w spotkaniu 6 kolejki grupy I klasy okręgowej MKS uległ UKS MK Górnik Katowice 0:2 (0:2). Bramki padły w pierwszej połowie: samobójcze trafienie na swoim koncie zapisał Łukasz Malicki, a następnie po stałym fragmencie gry trafił Dawid Honysz. W takich samych rozmiarach rezerwy uległy Wiśle Małej, to już w tyskiej b klasie.

MKS: Kuchta – Bednarek, Malicki (Drążek 40), Ingram, Pusty, Józefus, M.Nagi (Krakowiak 85), Gardawski, Kut, Zygma, Nowicki (Sieradzki 62).

żółte kartki: Bednarek, M.Nagi

MK Górnik: Kuczera (Jurowicz 65) – Grociak, D.Honysz, G.Ochojski, K.Honysz, Lipok, K.Ochojski, Mkrtchyan (Bąk 60), Karwat (Majer 90), Dąbrowiecki (Pijarski 85), Jędrysik.

Foto: Patryk Pyrlik.

W innych meczach klasy okręgowej:

Wyzwolenie – Urania 1:2

Studzienice – MKS Górnik 09 6:2

Mikołów – Piast 3:0

Podlesianka – Łąka 3:0

Ogrodnik – Sokół 0:3

Iskra – Pogoń 1:4

Fortuna – Sparta 1:1

MKS II uległ Wiśle Małej 0:2 (0:1), oba gole zapisał na swoim koncie Grzegorz Waleczek (w 40 i 90+3 min.)

MKS II: Denuszek – Malicki (Urbańczyk 46), S.Czudaj, Mikolasz, P.Majer (Buchała 80), Mielec, Janik, Wardziński, Sieradzki, Adamus (Dominiec 63), Kostrzewa.

żółte kartki: Kostrzewa, P.Majer, Mielec, Sieradzki.

W meczach 3 kolejki b klasy Tychy:

Leśnik – Goczałkowice II 3:2, JUWE II – Polonia II Łaziska 0:7, Warszowice – Gardawice 2:2 , Unia B.St. – Czułowianka 5:2 .