Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Zarząd MKS „Lędziny” składa Społeczności Klubu najserdeczniejsze życzenia! Dla Wszystkich – bez wyjątku – niech będą to Święta pełne zgody, zrozumienia, pogody ducha, optymizmu i oddechu od problemów i szarości dnia codziennego, która tak doskwiera w mijającym roku.

Naszym zawodnikom (zarówno małym, jak i dużym) życzymy wielu prezentów pod choinką, pysznych smakołyków na stole oraz oraz oczywiście ochoty do szybkiego wznowienia zajęć i treningów już w Nowym Roku. Rodzicom oraz Trenerom spokojnych i radosnych przygotowań oraz świątecznego odpoczynku! Sponsorom i dobroczyńcom – pomyślności w dalszej działalności, stabilizacji oraz pewnego jutra, a także – radości i satysfakcji z niesionej pomocy! Zaś Kibicom i Sympatykom Klubu, życzymy tego by już wiosną mogli się licznie gromadzić na stadionach piłkarskich i przeżywać wspólnie piłkarskie emocje.

Dziękujemy w tym miejscu jeszcze raz za wszelkie przejawy wsparcia i życzliwości dla Klubu!

Zarząd MKS „Lędziny”