Pierwszy krok osiągnięty! Zwycięstwo w głosowaniu na budżet obywatelski stało się faktem! 726 głosów na projekt Marcina Majera (przy 704 na projekt Sebastiana Zimnala) przyniosło upragnioną wygraną, dzięki której w przyszłym roku powstanie nieopodal stadionu tak potrzebne dla wszystkich zespołów boisko treningowe (wartość projektu 100.000,00 zł!

Na szczegóły projektu przyjdzie zapewne czas, ważne że zadanie zostanie wpisane do budżetu miasta na 2019 rok.

Na razie podziękowania dla Marcina Majera – autora projektu, dla rodziców, zawodników, trenerów i całej społeczności Klubu! Dla wszystkich tych, którzy zaangażowali się w zbieranie podpisów i głosowanie internetowe! Jak pokazuje praktyka po raz kolejny, każdy głos ma znaczenie!

Dziękujemy także pozostałym projektodawcom, świadomość że Osiedle Ziemowit mocno się zmobilizowało, także napędzała nas do pracy i działania. W tym wypadku, opłacało się!

To nie koniec dobrych wieści, wspomniany Marcin Majer, jako Członek Zarządu i Koordynator d/s młodzieży wybrany został w niedzielnych wyborach samorządowych do Rady Powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Wierzymy, że jego zapał i zaangażowanie przyczynią się do realizacji innych projektów infrastrukturalnych, sportowych na terenie miasta i powiatu, w tym sztandarowego projektu budowy boiska pełnowymiarowego.

Dziękujemy Wam wszystkim! Bez Państwa ten sukces nie byłby możliwy!