Trampkarze młodsi MKS-u rywalizowali dziś w Wiśle Wielkiej z miejscowym LKS-em w meczu półfinałowym na szczeblu Podokręgu Tychy ze zwycięzcą grupy A1 w tej kategorii wiekowej. Spotkanie odbywało się w trudnych warunkach atmosferycznych i to ze względu na nie zostało także przedwcześnie zakończone.

W tym momencie rezultat brzmiał jednak 8:0 dla LKS Wisła Wielka i to piłkarze z podpszczyńskiej miejscowości zmierzą się w finale z Chrzcicielem Tychy. MKS zagra w czwartek o godzinie 17.30 w Pszczynie w meczu o trzecie miejsce z Iskrą Pszczyna (boisko Piast przy ul. Kazimierza Wielkiego).

MKS: Dawid Apajewski, Rafał Sieradzki, Rafał Loska, Paweł Morgol, Kuba Buchała, Szymon Siwek, Szymon Skupnik, Karol Białoń, Kuba Koczur, Wiktor Piórek, Błażej Wróbel.

W drugim półfinale piłkarze Chrzciciela Tychy rozgromili osłabioną brakiem wielu czołowych zawodników Iskrę Pszczyna aż 19:0.