Piłkarskie wydarzenia dnia dzisiejszego stały na drugim planie, wszak najważniejszymi akcentami była zbiórka pieniężna dla chorego na mukowiscydozę 17-letniego Jacka Janiela. Nie mniej jednak, przekazujemy komplet rozstrzygnięć, jakie zapadły w turnieju „Nie śpimy-pomagamy” rozegranym w PZS Lędziny. Niestety, na zawody nie dotarła awizowana wcześniej drużyna GKS Katowice.

Klasyfikacja turnieju:

1. Drużyna „Nie śpimy-pomagamy”, 9 pkt, bramki 14-9;

2. MKS Lędziny, 4 pkt, bramki 16-14;

3. JUWe Jaroszowice, 4 pkt, bramki 12-12;

4. Pogoń Imielin, 0 pkt, bramki 9-16.

Zespół MKS-u w pierwszym spotkaniu pokonał Pogoń Imielin 6:3, następnie zremisował 5:5 z JUW-e, a na koniec uległ 5:6 naprędce zebranej drużynie  „Nie śpimy – pomagamy”. Drużyna na aukcji wystawiła koszulkę oraz piłkę z autografami zawodników, z których dochód przekazany zostanie na pomoc Jackowi.

[singlepic=12863,360,320]

W innych meczach:

Nie Śpimy – JUWe 4:1;

Pogoń – Nie śpimy 3:4;

Pogoń – JUWe 3:6.

Barwy MKS reprezentowali: Gąsior, M.Roszak, Śliwa, Uniejewski, Sopelewski, G.Kostrzewa, Karlik, Gadaj.

Gdyby ktoś posiadał zdjęcia z turnieju i zechciał je udostępnić, proszę o przesłanie na: mksledziny1932@o2.pl.

Dzięki z góry.