Zarząd MKS Lędziny zwraca się z prośbą do wszystkich kibiców, sympatyków naszego klubu oraz ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc.

W dn. 31 maja 2008 r. dokonano włamania do budynku klubowego MKS-u. Dokonano kradzieży połączonej z dewastacją mienia. Skradziono m.in. piłki meczowe, piłki którymi trenowały nasze dzieci, które tak dobrze spisują się w rozgrywkach podokręgu Tychy, ponadto skradziono sprzęt sportowy oraz materiały przeznaczone na nagrody rzeczowe oraz nagrody dla dzieci i młodzieży. Jest to już piąte włamanie do naszego klubu. Straty sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Kwota ta pozwoliłaby na zgłoszenie i utrzymanie drużyny juniorów w śląskiej regionalnej lidze juniorów.

Wierzymy, że z Waszą pomocą uda się nam to powstrzymać. Wspólnie możemy i musimy powstrzymać złodziei w Lędzinach. MKS Lędziny jest naszym wspólnym klubem.

Zarząd MKS Lędziny