W rozegranym w dniu wczorajszym meczu kontrolnym MKS Lędziny pokonał, a właściwie rozgromił, a-klasowy LKS Studzienice 12:0 (5:0). Było to czwarte tegoroczne zwycięstwo piłkarzy Marcina Berezy.

O ile poprzednie spotkania sparingowe kończyły się skromnym, jednobramkowym, zwycięstwem MKS-u, to dziś mieliśmy do czynienia z prawdziwą kanonadą.

Łupem bramkowym podzieli się: Janik (x2), Śliwa (x2), Józefowicz, Ingram, M.Roszak, Gardawski, Sopelewski, testowany, Woźniak, G.Kostrzewa.

Skład: Ł.Gasior, M.Roszak, Sopelewski, Bednarek, Michał Nagi, Gardawski, Karlik, Śliwa, Józefowicz, Ingram, testowany oraz Kucharczyk, Nagi Nikodem, testowany, Woźniak, Michalski, Kostrzewa, Janik, Bereza.

Jak widać, do dyspozycji trenera byli już Śliwa oraz Kostrzewa, którzy swoją obecność zaznaczyli bramką. Z ważnych zawodników brakuje wciąż Michała Gadaja, którego czeka walka o powrót do zdrowia, sił, formy i na murawę, czego mocno naszemu zawodnikowi życzymy. Kadra jak widać, powoli acz systematycznie się krystalizuje. A dla osób wtajemniczonych, uważnie czytających inne portale, nazwisko co najmniej jednego z testowanych zawodników, nie powinno stanowić tajemnicy.

Jak mówi Marcin Bereza, możemy ujawnić tożsamość jednego z zawodników testowanych. Jest nim młodzieżowiec, Szymon Woźniak z APN GKS Tychy (ur. 18.04.1996 r. pomocnik), który także wpisał się na listę strzelców we wczorajszym spotkaniu.

W środę 25 lutego o godzinie 19.00 MKS zmierzy się w Chełmku z III-ligowym LKS Czaniec i będzie to prawdziwa weryfikacja formy zespołu.