Zakończył sie plebiscyt na najlepszego zawodnika MKS-u w rundzie jesiennej. Przez ponad 3 tygodnie można było dokonywać wyboru, głosując maksymalnie na trójkę graczy. Po pasjonującej walce zwyciężył Mariusz Gajewski, który zdobył 44 głosy. Do końca toczył się zacięty bój o zwycięstwo, lecz drugim miejscem musi się zadowolić ostatecznie Krzysiek Firlej – 41 głosów. Trzecia lokata przypadła młodemu wilkowi – Łukaszowi Bronie.

[singlepic=2214,360,320]

Mariusz Gajewski – najlepszy piłkarz jesieni w MKS-ie w plebiscycie kibiców. Foto: Underek

Oto czołowa 10:

1. Mariusz Gajewski 45

2. Krzysztof Firlej 41

3. Łukasz Brona 25

4. Dawid Karlik 23

5. Grzegorz Bednarek 19

Łukasz Gardawski 19

7. Mateusz Roszak 14

8. Mateusz Śliwa 12

9. Krzysztof Mokry 10

10. Jacek Mikolasz 9

Łącznie oddano 151 głosów. Gratuluję zwycięzcy i wszystkim, którzy znaleźli się w czołówce. Co prawda nie jestem w stanie tryumfatorowi zagwarantować wycieczki do Egiptu (jak np. na stronie GKS-u Tychy), ale myślę że docenienie ze strony kibiców, ma również swoja wartość.

Dziękuję za udział w głosowaniu:)