Jak podaje strona: www.gkstychy71.pl zawodnik MKS-u Lędziny – Łukasz Gardawski wystąpił we wczorajszym meczu sparingowym GKS-u Tychy z Zagłębiem Sosnowiec. Jednak nie znalazł się w gronie zawodników, którym trener Smyła da szansę przygotowań do rundy wiosenenej w Tychach.

[singlepic=1649,360,320]

Łukasz Gardawski w Tychach? Jeszcze nie tym razem. Foto: Lasman

„Pierwsze przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2008/09 razem z GKS rozpoczną lewy obrońca Sylwester Dębowski (Orzeł Babienica/Psary), pomocnik Dawid Jaźwic (LKS Łąka) oraz napastnicy Marcin Pęszor i Piotr Urbańczyk (obaj Czarni Piasek). – Poza tym na pierwsze treningi zaprosiłem również Damiana Sołtysika z Rakowa Częstochowa – mówi Mirosław Smyła”.

Czy to oznacza, że „Żółwik” pozostanie w Lędzinach? Czy może będzie szukal innego klubu? Czas pokaże.