W najbliższy weekend prócz meczu pierwszej drużyny z Leśnikiem Kobiór, czekają nas emocje związane z powrotem na boiska drużyn młodzieżowych uczestniczących w rozgrywkach Podokręgu Tychy.

Już w poniedziałek 11 kwietnia swój mecz z Gromem Tychy mieli rozegrać trampkarze młodsi – spotkanie zostało jednak przełożone na inny termin.

Jutro o godzinie 18.00 swój pierwszy wiosenny mecz rozegrają żaki. Ich przeciwnikiem będzie UKS Suszec. Od tej rundy najmłodsi piłkarze MKS-u prowadzeni będą przez Tomasza Chwistka, a do drużyny wciąż mogą się zgłaszać chłopcy z rocznika 2000 i młodsi.

W piątek, tj. 15 kwietnia, trampkarze starsi bojem z Unią Bieruń Stary rozpoczną walkę o tytuł w grupie mistrzowskiej rozgrywek tej kategorii wiekowej. Początek o 17.30 w Lędzinach.

W sobotę o godzinie 16.30 pierwsza drużyna rozpocznie bardzo ważny domowy mecz z Leśnikiem Kobiór, w ramach 19 kolejki klasy okręgowej.

Natomiast w niedzielę o godzinie 11.00 w meczu wyjazdowym w Wiśle Wielkiej wiosnę rozpoczną juniorzy (w pozostałych meczach zagrają: Piast Bieruń – Sokół Wola, JUWE – Iskra, Pniówek – Bojszowy, Krupiński – Ogrodnik)

Kolejny mecz trampkarzy młodszych planowany jest na poniedziałek 18 kwietnia, na godzinę 17.00. MKS zagra w Piasku z Czarnymi.

Gdyby nastąpiły jakieś zmiany w stosunku do informacji tu podanych (za terminarzem podanym przez podokręg), proszę o wiadomość.