,Niezmiernie miło nam poinformować, że grono sponsorów MKS Lędziny powiększa się. Wszystko za sprawą nawiązania w kwietniu br. współpracy z firmą GLP, która zdecydowała się na dołączenie do naszej rodziny jako sponsor strategiczny klubu!

Firma GLP to międzynarodowy operator, zajmujący się nieruchomościami, budową infrastruktury oraz technologiami z tym związanymi. W Polsce firma zrealizowała i zarządza nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw, zlokalizowanymi w największych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, ale także na terenie aglomeracji Śląskiej – obiekty, za które odpowiada nasz nowy partner, znajdziemy m.in. w Gliwicach, Sosnowcu oraz Lędzinach.

W ramach współpracy, już w najbliższym czasie materiały graficzne nowego sponsora będą widoczne na powierzchniach reklamowych klubu, m.in. na strojach piłkarzy, zarówno seniorów, jak i grup młodzieżowych, klubowej stronie oraz mediach społecznościowych.

W tym miejscu, jako Zarząd klubu, chcemy podkreślić, że dzięki naszemu nowemu partnerowi będzie możliwe dalsze funkcjonowanie seniorskiego futbolu w Lędzinach, a przede wszystkim zespołu reprezentującego nasze miasto w IV Lidze Śląskiej, gdyż scenariusz wycofania drużyny z rozgrywek stawał się z dnia na dzień coraz bardziej realny.

Z naszej strony chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w rozmowy, przygotowanie dokumentacji, przeprocesowanie niezbędnych formalności i w końcu finalizację umowy. Jesteśmy dumni, że jako lokalny klub, skupiający się przede wszystkim na szkoleniu młodzieży, możemy stać się partnerem biznesowym firmy rozpoznawalnej nie tylko w Polsce, ale także Europie i całym Świecie.

Naszemu nowemu sponsorowi dziękujemy za okazane zaufanie, jednocześnie mając nadzieję, że to dopiero początek naszej drogi, a dzięki wsparciu naszych partnerów rozwój sportu w naszym mieście wejdzie na wyższy poziom.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Lędziny.