Na świąteczny weekend zaplanowano wyłącznie mecze seniorów w klasie okręgowej i B klasie Tychy, bowiem Podokręg Tychy obligatoryjnie zadecydował o tym, iż w Wielkanoc swoich meczów nie rozgrywa młodzież. Tymczasem, wracamy jeszcze do minionego weekendu, w trakcie którego rozgrywki zainaugurowali trampkarze, młodziki oraz juniorzy. Odwołany został mecz orlików z Iskrą Pszczyna.

Juniorzy: GLKS Wilkowice – MKS Lędziny 5:1 (3:0) Mendrek 6, Czabankiewicz, 21, Mańdok 29,46, Sekuła 52 – Tabuła 66

MKS: Drozdek  – Maroszek Grott, Kuzak, Dudek, Denysiuk, Sala, Zawodny, Skrobek, Tabuła, Pająk (W.Majer 46).

żółta kartka: Grott

Trampkarze V liga

11.04.2022 r.: Unia Bieruń Stary – MKS 6:5 (2:0) Kruciński 45,65, Drozdek 45, M.Kowalczyk 53, K.Głąb 62

MKS: Miśka, Kubica, M.Kowalczyk, K.Głąb, Karkoszka, Zych oraz Drozdek, Kruciński, Pisarzowski, Kluz, Segeth, Bojanowski.

Młodziki IV liga:

LKS II Gardawice – MKS 2:5  (bramki: Kowalczyk 2, Pisarzowski, Ścierski, Włodarczyk).