W świąteczny weekend na stadionie MKS-u odbędą się dwa ligowe wydarzenia związane ze spotkaniami seniorów w klasie okręgowej i tyskiej B klasie. W Wielką Sobotę (16.04.) od godziny 11.00 MKS rywalizować będzie z LKS Łąka w ramach 20 kolejki klasy okręgowej.

Dla drużyny Adriana Napierały będzie to czwarty kolejny mecz domowy w rundzie wiosennej, a korespondencyjny wyścig z GLKS Wilkowice trwa (wilkowiczanie podejmują w 20 kolejce JUWe Jaroszowice). Jak dotąd, z trzech wiosennych potyczek lędzinianie wyszli z kompletem punktów i bilansem bramkowym 12:2. Tym razem naprzeciw MKS stanie LKS Łąka, który w minionej kolejce okazał się lepszy od KS Bestwinka, zwyciężając 4:0.  Obecnie zespół trenera Daniela Kaczora zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 26 punktów. Po spotkanie z KS Bestwinka trener gości mówił tak: „Mam nadzieję, że wracamy na dobrą drogę, chociaż za tydzień poprzeczka szybuje pod sufit, bo mamy wyjazd na Lędziny.” O rezultacie starcia z tą ścianą, przekonamy się jutro, nie mniej czeka nas ciekawe spotkanie.

Natomiast, „dwójka” MKS-u po tym jak tydzień temu na prośbę gospodarzy (oraz za zgodą MKS i Podokręgu Tychy) przełożono spotkanie z rezerwami LKS Wielka Wielka, tym razem zmierzy się z LKS-em z Wisły Małej. Ten mecz zostanie rozegrane w wielkanocny poniedziałek (18.04.) od godziny 17.00 na boisku przy ul. Stadionowej 1.

Serdecznie zapraszamy!