Pucharowy mecz MKS-u Lędziny w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu zakończył się wygraną 2:1 (2:0) nad Sokołem Wola. Widać było, iż zespół jest jeszcze nie w pełni formy oraz w nie do końca optymalnym zestawieniu, nie mniej jednak sporo akcji (w tym te bramkowe) mogły się podobać. W najbliższym tygodniu, miejmy nadzieję, nastapi finalizacja kolejnych dwóch transferów do naszego zespołu.

Bramki zdobywali:

1:0 Łukasz Malicki 17 min. (asysta Nowrocki),

2:0 Grzegorz Kostrzewa 31 min. (asysta Malicki),

2:1 Jakub Krawczyk, rzut karny z 61 minuty gry

Grzegorz Kostrzewa w 44 minucie gry nie wykorzystał rzutu karnego (podyktowanego po faulu na Malickim).

Poniżej bramkowy skrót meczu:

MKS: Kuchta – M.Nagi, Krakowiak, Józefus, Nowrocki, Zygma, Nowicki (Ingram 55), Gardawski, S.Rzepa, Malicki (Bednarek 65), G.Kostrzewa.

Kolejna runda rozgrywek zaplanowana została na 21 sierpnia.

Dziękujemy gościom za udostępnienie skrótu:)