W dniu wczorajszym (30.06.) na stadionie miejskim odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2022/2023 dla dzieci i młodzieży zrzeszonych w MKS Lędziny.
Tego dnia dopisało wszystko: zarówno pogoda, jak i frekwencja w gronie zawodników, jak i Rodziców. Nie byłoby trak udanej imprezy bez zaangażowania Państwa, którzy nie tylko przygotowali mnóstwo pysznych wypieków, ale i pomogli w sprawnym przeprowadzeniu imprezy, za co dziękujemy! Co jednak najważniejsze, przez cały miniony rok umożliwiali Państwo dzieciakom możliwość treningów w MKS (nierzadko kosztem wielu wyrzeczeń), zawożąc na treningi, kibicując w trakcie meczów i turniejów, umożliwiając im rozwój i zabawę.
W piątkowe popołudnie nie zabrakło zatem poczęstunku, w postaci ciast i owoców. Były kiełbaski z grilla, wata cukrowa, naleśniki, napoje. Świetna zabawę zapewniły trzy różnorodne dmuchańce, a oprawę muzyczną zapewnił Kamil Załachowski. Dzieciaki miały możliwość wzięcia udziały w rywalizacji sportowej, zarówno w meczach przeciwko rodzicom, jak i  w konkurencjach sprawnościowych. Nie zabrakło słodkich nagród, a także maskotek z którymi dzieciaki mogły zrobić sobie pamiątkowe fotki.
Zarząd Klubu w tym miejscu kieruje podziękowania dla Sponsorów imprezy:
– Zakład Wędliniarski Hachuła,
– Sklep Rafał Gruca,
– Piekarnia Wanot,
– Tymbark MWS Oddział Tychy,
– Angelika Chowaniec,
– Dagmara i Kamil Załachowscy – za strefę gastronomiczną i oprawę muzyczną,
– Dominik Ingram,
– radni Sebastian Zimnal, Marcin Majer, Marek Spyra.
Zadanie zostało objęte wsparciem Samorządu Województwa Śląskiego w ramach Programu „Klub” Urzędu Marszałkowskiego, z którego to wsparcia dokonano zakupu 100 szt. kompletów treningowych dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat.
Wielkie podziękowania dla dziewczyn i chłopaków, którzy wcielili się w rolę maskotek, a także znacząco przyczynili się do przygotowania stadionu i jego otoczenia do imprezy!
Wielkie podziękowania dla zawodników oraz trenerów za całoroczną, solidną pracę!
Link do galerii zdjęć (I cz.):
Foto : Angelika Chowaniec
Do zobaczenia za rok!