Przedstawiamy kolejny poweekendowy raport dotyczący występów byłych zawodników MKS-u w innych/zaprzyjaźnionych/sąsiedzkich klubach.

Dwa gole w barwach Nadwiślana Góra w meczu 13 kolejki zdobył Tomasz Matysek. Tym razem w zwycięskim 3:1 spotkaniu z Polonią Głubczyce trafił w 57 oraz 60 minucie. Plac gry opuścił po 77 minutach gry. Tym samym, ma na swoim koncie już 10 goli w bieżących rozgrywkach III ligi grupy południowej, w której to Nadwiślan coraz to wyraźniej przewodzi.

Bez punktów tym razem Pogoń Imielin, która w grupie II klasy okręgowej w meczu 13 kolejki przegrała w Mysłowicach 1:3 z Górnikiem 09 Mysłowice. Jedyną bramkę dla drużyny Pogoni w drugiej połowie (57 minuta – gol na 1:1) zdobył Grzegorz Cuber.

Inny lokalny rywal, Unia Kosztowy uporała się z Siemianowiczanką, zwyciężając 3:1. 90 minut w barwach Unii grał Grzegorz Szymoniak. Unia plasuje się na czwartym miejscu w tabeli, a Pogoń spadła na szóste grupy II.

Z kolei GTS Bojszowy, w barwach którego wystąpili i Wojciech Myszor (10 minut), i Rafał Dąbrowski (89 minut) zremisował 2:2 z Górnikiem Pszów, a autorem jednej z bramek był w 78 minucie Dąbrowski.

Z wygranej wreszcie mogli się cieszyć piłkarze JUWe Jaroszowice, którzy pokonali 4:0 Pniówek II Pawłowice, a jedną z bramek zdobył Tomasz Czarnecki, który grał przez godzinę w tym spotkaniu. 90 minut zapisali na swoim koncie Szymon Kwiatkowski oraz Jacek Mikolasz (1 asysta), 65 Damian Nyga (zanotował 2 asysty), a 45 Radosław Roszak.

Kolejny raport, już za tydzień.